بهنما چگونه به کسب و کارها کمک می کند؟

شرکت آرمان هنر دماوند به صورت تخصصی به خدمات بازاریابی محتوا (content marketing) می پردازد خدمات ما در دسته بندی زیر به مشتریان ارائه می‎شود:

بازاریابی محتوا (content marketing)

دنیای امروز دنیای محتواست. محتوا پل ارتباطی جدیدی بین شما و مخاطبان کسب وکارتان است . ما پس از تدوین استراتژی محتوا برای کسب و کار ها، به تولید و انتشار تخصصی محتوایی استاندار در قالب های مختلف متنی،تصویری و ویدئویی می پردازیم .

سئو(seo)

برای معرفی کسب وکارتان داشتن یک وب سایت یا شبکه اجتماعی خوب با محتوای استاندارد کافی نیست. شما نیاز دارید که در دسترس مخاطبان حقیقی خود باشید . ما به کمک مجموعه خدماتی چون سئو محتوایی ، سئو تکنیکال و سئو شبکه های اجتماعی میزان جستجوی ارگانیک وب سایت و صفخات اجتماعی شما را افزایش داده و مطمن میشویم که کسب وکارتان در دسترس مخاطبان آن است.

خدمات طراحی گرافیکی (Graphic Design)

طراحی بیش از انتخاب بهترین نقش ها و رنگ هاست . یک طراحی حرفه ای بیان مفهوم به زبان نقش ها و طرح هاست . مجموعه خدمات طراحی گرافیکی از جمله طراحی هویت بصری ، طراحی تبلیغات چاپی ، طراحی لوگو و… از جمله خدمات شرکت آرمان هنر دماوند می باشد.

بازاریابی شبکه ‎های اجتماعی (social media marketing)

بازاریابی شبکه های اجتماعی مجموعه خدمات ما در حوزه تدوین و اجرای استراتژی بازاریابی شبکه اجتماعی کسب وکار هاست و شامل خدماتی چون تدوین استراتژی، تولید محتوا، اینفلوئنسر مارکتینگ،سئو شبکه های اجتماعی و… می باشد.

طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی (web development)

تکمیل چرخه بازاریابی دیجیتال جز با داشتن یک وب سایت موفق امکان پذیر نیست . ما به کسب و کار ها کمک می کنیم تا وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی و مدیریت نمایند . در کنار فعالیت طراحی و راه اندازی وب اپلیکیشن ها نیز بخشی از خدمات  ما را در حوزه توسعه وب تشکیل میدهند . وب اپلیکیشن های نورس، کارت تبریک هوشمند بهنما، شبکه اجتماعی تحت وب اشتراک گذاری رویا (شرکت فن بازار خیال) ، سامانه هوشمند ارزیابی غرفه های نمایشگاهی دانشگاه خوارزمی و … نیز بخشی از فعالیت ها ما در این حوزه می باشد که در فایل پیوست این گزارش به توضیح ویژگی های هرکدام پرداخته ایم.

برخی از مشتریان ما