نمونه مطالعاتی توسعه وب

وب اپلیکیشن کارت تبریک هوشمند بهنما

فلسفه ایجاد کارت تبریک هوشمند

ما به عشق و محبت بین انسان ها باور داریم .به نظر ما شنیدن چند جمله با صدای کسی که دوستش داریم می تواند  از بزرگترین موهبت های این دنیا باشد و به همین دلیل نیز کارت تبریک های هوشمند بهنما را طراحی کردیم.

کارت تبریک هوشمند بهنما چیست؟

کارت تبریک هوشمند بهنما، نوعی کارت تبریک طراحی شده توسط شرکت آرمان هنر دماوند می باشد.  این کارت تبریک ها  این قابلیت را دارند تا متن، صدا، تصویر و ویدئو شما را  ذخیره کرده و  به هنگام اسکن شدن توسط تلفن همراه پخش نمایند.

شما متن، صدا، تصویر و یا ویدئو خود را به کمک تلفن همراه تان بر روی این کارت ها ذخیره می کنید و این کارت ها را به همراه هدیه تان برای فرد مورد نظرتان ارسال می کنید . آن فرد هنگام دریافت هدیه و کارت تبریک هوشمند ، به راحتی و بدون نصب نرم افزار صرفا با اسکن کردن بارکد چاپ شده بر روی کارت می تواند متن، صدا، تصویر  و یا ویدئو شما را مشاهده می نماید.

ویژگی‎ های کارت تبریک هوشمند بهنما

قابلیت ذخیره و پخش متن ، صدا، تصویر و ویدئو بدون نیاز به نصب نرم افزار

شما به راحتی می توانید محتوای متن،صدا،تصویر، ویدئو خود را به کمک پنل شخصی خود بر روی کارت تبریک تان ذخیره کنید برای این کار کافی ست تا بعد از تهیه کارت  ها و ثبت نام اولیه  بارکد چاپ شده بر روی کارت راهنمای کارت تبریک را اسکن کنید و وارد پنل بارگزاری اطلاعات بشوید

پنل شخصی بارگزاری اطلاعات

به هریک از کارت های تبریک یک بارکد و کد 4 رقمی شناسه پیام اختصاص داده شده است . بعد از خرید این کارت ها شما می توانید با این کد 4 رقمی در سامانه ثبت نام کنید و پنل شخصی خود را جهت بارگزاری متن، صدا، تصویر و یا ویدئو فعال نمایید . این پنل شامل بخش های مختلفی می باشد که در ادامه به صورت مفصل توضیح داده خواهد شد

کد گذاری امن دوسویه اطلاعات شخصی

به جهت حفظ حریم شخصی افراد محتوای بارگزاری شده کاربران شامل متن، صدا، تصویر و یا ویدئو به محض ورود اطلاعات از سمت کاربر کدگذاری شده و به صورت کد گذاری شده بر روی سرور های ما ذخیره می شوند . هنگام پخش دیتا در تلفن همراه  مخاطب تان در سمت دیگر سامانه، اطلاعات کد گذاری شده از سرور فراخوانده شده و در تلفن همراه مخاطب تان رمزگشایی شده و پخش می شوند . تمام تلاش و توان متخصصان شبکه ما در تقویت روز افزون سیستم  امنیتی کد گذاری محتوای کارت تبریک های هوشمند می باشد تا آن را به بستری امن برای کاربران تبدیل کرده تا با خاطر آسوده محتوای شخصی خود را برای عزیزان شان ارسال نمایند.

طراحی شخصی سازی شده

کارت تبریک های  هوشمند بهنما به صورت عمده در مدل کلاسیک طراحی شده است اما در وب سایت و شبکه های اجتماعی ما این امکان برای مخاطبان وجود دارد تا از میان طرح های مختلف طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و کارت تبریک آن ها به صورت اختصاصی طراحی و ساخته خواهد شد.

قابلیت بازطراحی توسط طراحان

طراحان و هنرمندان بسیاری مطابق با سبک هنری خود، کارت تبریک های هوشمند بهنما را باز طراحی کرده اند. کارت تبریک های ما این قابلیت را دارند تا به صورت فایل دیجیتال در اختیار این طراحان قرار گرفته و مطابق طراحی آنان تولید شوند که در ادامه با نمونه هایی از آن آشنا خواهید شد.

قابلیت استفاده بر روی بسته بندی های مختلف

کارت تبریک های هوشمند ما قابلیت طراحی مطابق بسته بندی های محصولات برند های مختلف را دارا می باشند و می توان از آنها به عنوان ابرازی به جهت ایجاد تمایز و ارتباط با مشتری استفاده کرد. برای مثال  بر روی بسته بندی  محصولات فروشگاه های خشکبار ، شکلات و …

همکاری با مجموعه های مختلف

کارت تبریک هوشمند بهنما علاوه بر فروش به صورت مستقیم به صورت عمده و تکی توسط مجموعه ما، در قالب همکاری های مشترک با فروشگاه های گل، فروشگاه های کارت تبریک ، گالری ها و …  نیز به فروش می رسد . در ادامه لیست برخی از این فروشگاه ها را مشاهده می نمایید .  همکاری ما و این مجموعه ها به صورت ایجاد مدل های جدید کارت تبریک مطابق با محصول آنها و تبلیغات مشترک  و در نهایت فروش مشترک با آنها می باشد .

در حال حاضر چه تعداد کارت تبریک هوشمند و در چه شهر هایی فعال می باشند؟

تا شهریور ما سال 1399   بیش از 1000 کارت تبریک هوشمند بهنما به فروش رفته است گستره جغرافیایی فروش این کارت ها شهرستان های تهران، اصفهان، اهواز، کردستان، خراسان و… می باشد بخشی از کارت های فروش رفته به صورت تک فروشی و ازطریق سایت و شبکه های اجتماعی  ما و بخشی نیز به صورت فروش عمده به فروشگاه های کارت پستال ، کتاب فروشی ها و … عرضه شده است.

در چه شهر هایی می توان کارت تبریک هوشمند بهنما را از فروشگاه ها تهیه کرد؟

از هر کجای ایران می توان از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی کارت تبریک هوشمند بهنما این کارت ها را سفارش داد و تحویل گرفت  اما در شهر های تهران مشهد و کرمانشاه می توانید این کارت ها را به صورت حضوری نیز تهیه نمایید.

آدرس تهران : میدان ولیعصر ، خیابان رودسر، مرکز رشد دانشگاه خوارزمی، طبقه چهار، شرکت آرمان هنر دماوند

آدرس مشهد : احمد اباد،  بلوار رضا،  نبش رضای 16، کارت شهر

آدرس کرمانشاه  : استان کرمانشاه، کرمانشاه، بلوار سی متری دوم، بین نوبهار و وحدت، کتابفروشی احسان

پنل کارت تبریک هوشمند بهنما

به هریک از کارت های تبریک یک بارکد و کد 4 رقمی شناسه پیام اختصاص داده شده است . بعد از خرید این کارت ها شما می توانید با این کد 4 رقمی در سامانه ثبت نام کنید و پنل شخص خود را جهت بارگزاری متن،صدا،تصویر، ویدئو فعال نمایید. با وود به پنل بارگزاری کارت تبریک هوشمند با صفحه ای مانند آنچه در تصویر زیر مشاهده می کنید مواجه خواهید شد که از بخش های مختلفی تشکیل شده است

در قسمت بالای پنل سه باکس برای ورود اطلاعات متنی شما طراحی شده است . باکس اول از شما می خواهد  نام کسی که کارت تبریک را برای او خریداری کرده ایده وارد کنید .  نام وارد شده توسط شما در این بخش به صورت برجسته در صفحه مشاهده شده توسط مخاطب تان بعد از اسکن،  نمایش داده خواهد شد.

در قسمت بالای پنل سه باکس برای ورود اطلاعات متنی شما طراحی شده است . باکس اول از شما می خواهد  نام کسی که کارت تبریک را برای او خریداری کرده ایده وارد کنید .  نام وارد شده توسط شما در این بخش به صورت برجسته در صفحه مشاهده شده توسط مخاطب تان بعد از اسکن،  نمایش داده خواهد شد.

کادر دوم از شما می خواهد تا پیام متنی خود را برای مخاطب تان در آن وارد کنید  این پیام در قمست میانی صفحه مشاهده شده توسط مخاطب تان بعد از اسکن نمایش داده خواهد شد و متن اصلی پیام شما را شامل می شود . لازم به ذکر است که محدودیتی از نظر تعداد کارکتر برای متن وارد شده توسط شما در این بخش وجود ندارد.

کادر سوم از شما می خواهد تا نام خود را به عنوان کسی که این کارت تبریک هوشمند را خریداری کرده اید وارد کنید این نام به صورت برجسته بر روی دکمه مربوط به پخش پیام صوتی نمایش داده می شود.

در بخش بعد دو دکمه برای آپلود عکس/ویدئو و ایجاد پیام صوتی طراحی شده است با فشردن دکمه مربوط به آپلود،  دو دکمه دیگر برای شما نمایش داده خواهد شد که  می توانید با توجه به نوع محتوای خود ( عکس یا ویدئو) یکی از آنها را انتخاب نمایید .

با فشردن دکمه آپلود عکس یا دکمه آپلود ویدئو پیامی بر روی صفحه موبایل شما ظاهر شده و از شما می خواهد بین تصویر برداری مستقیم توسط دوربین تلفن همراه تان و یا بارگزاری عکس یا فیلم از حافظه دستگاه خود یک روش را انتخاب نمایید . بعد از انتخاب تصویر  مورد نظر شما این تصویر بر روی پنل شما مشاهده می شود به  کمک دکمه های طراحی شده زیر عکس می توانید آن را در صورت نیاز  بچرخانید و یا آن عکس را حذف نمایید.

دکمه ایجاد پیام صوتی

به کمک پنل بارگزاری اطلاعات شما می توانید مستقیما صدای خود را ضبط و بر روی کارت تبریک  خود ذخیره نمایید برای این کار کافیست تا بر روی دکمه ایجاد پیام صوتی کلیک کرده  و بر روی دکمه ضبط کلیک نمایید . در این مرحله پیامی از طرف تلفن همراه تان بر روی صفحه ظاهر می شود که از شما می خواهد اجازه دسترسی سامانه کارت تبریک هوشمند بهنما را به میکروفون دستگاه خود صادر نمایید . با پذیرفتن این پیام  دکمه ضبط به صورت چشمک زن به رنگ قرمز درآمده و ضبط صدا آغاز می شود  با کلیک بر روی دکمه توقف می توانید ضبط فایل صوتی را متوقف نمایید .

در این مرحله نوار پخش فایل صوتی  بر روی صفحه ظاهر می شود که به کمک آن می توانید فایل خود را مشاهده نمایید اگر از فایل صوتی ضبط شده خود رضایت ندارید  با کلیک بر روی دکمه حذف پیام صوتی می توانید آن را حذف کرده و مجددا  فایل صوتی جدید را ضبط نمایید

دکمه پیش نمایش

بعد از وارد کردن فایل متنی مورد نظر خود بارگزاری فایل عکس/ویدئو  و همچنین ضبط پیام صوتی در صورتی که همه موارد مورد تایید شما بود می توانید از دکمه پیش نمایش استفاده کنید  با فشردن این دکمه صفحه نهایی تولید می شود این صفحه همان صفحه ایست که در نهایت و بعد از اسکن توسط مخاطب تان بر روی تلفن همراه او مشاهده می شود  بعد از چک کردن اطلاعات و در صورتی که مورد تایید شما نبود با فشردن دکمه بازگشت به صفحه قبل در پنل بازگردانده می شوید و می توانید تغییرات مورد نظر خود را اعمال فرمایید  در صورتی که تممام بخش ها مورد تایید شما بود با فشردن دکمه ذخیره تغییرات محتوا را تایید کنید تا بر روی کارت تبریک شما ذخیره شود.

بعد از فشردن این دکمه چند لحظه بعد با پیام “پیام شما با موفقیت ثبت شد” مواجه می شوید و به این معناست که محتوای شما با موفقیت بر روی کارت تبریک هوشمند تان ذخیره شده است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کارت تبریک های هوشمند بهنما دارای خدمات پشتیبانی 24 ساعته هستند در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با شماره تلفن 28426529-021 داخلی 2 تماس بگیرید کارشناسان ما شما را برای استفاده از این کارت تبریک ها راهنمایی خواهند نمود.

رسانه‎ های کارت تبریک هوشمد بهنما

اخبار و محتوای تولید شده برای کارت تبریک بهنما را می توانید از طریق  صفحه ایسنتاگرام و بسایت ما مشاهده فرمایید.

اینستاگرام:  behnama.cards

وبسایت:  behnama-group.ir/giftcard

با تکنولوژی کارت تبریک هوشمند بهنما بیشتر آشنا شوید

اخبار و محتوای تولید شده برای کارت تبریک بهنما را می توانید از طریق  صفحه ایسنتاگرام ما به آدرس و از طریق صفحه و بسایت ما به آدرس  مشاهده فرمایید.