وب اپلیکشن کارت تبریک هوشمند بهنما به کمک کارت تبریک های ویژه خود و تلفن همراه هوشمند شما پیام صوتی یا تصویری تان را روی کارت تبریک شما ذخیره کرده و این امکان را به وجود می اورد که پیام شما توسط کسی که کارت تبریک را برایش می فرستید دیده یا شنیده شود. در حال حاضر صدها نفر از این کارت تبریک ها استفاده کرده و عضو این وب اپلیکیشن می باشند.

Secured
Optimized
Responsive

وب سایت استارت آپ نیکیار

نیکیار یک کسب و کار نوپا در حوز آموزش کارآفرینی به کودکان می باشد در وب سایت نیکیارکه توسط مجموعه بهنما طراحی شده است امکان اطلاع رسانی از رویدادها ، ثبت نام در دوره های مختلف ، آزمون های آنلاین روانشناسی و… در نظر گرفته شده تا حداکثر تعامل را بین تیم آموزشی نیکیار و مخاطبان خود ایجاد نماید.

Secured
Optimized
Responsive

سامانه هوشمند ارزیابی نمایشگاهی یک وب اپلیکشن ویژه موبایل است که برای استفاده در نمایشگاه فن بازار هفته پژوهش استان البرز و به سفارش این مجموعه طراحی شده است . شما به کمک این سامانه می توانید به غرفه های نمایشگاه با تلفن همراه خود امتیاز دهید کاتالوگ ها و نقشه های نمایشگاه را دریافت کنید و همچنین داشبور کاملی از اطلاعات بازدید را در اختیار غرفه داران قرار می دهد.

Secured
Optimized
Responsive

طراحی رابط کاربری وب سایت جشنواره کار دانشگاه علم و صنعت

جشنواره کار دانشگاه علم و صنعت هر ساله با حمایت این دانشگاه و معاونت فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.  رابط کاربری وب سایت این نمایشگاه نیز از جمله طراحی های انجام شده توسط طراحان بهنما می باشد. در این وب سایت شما امکان جستجو برای موقعیت های شغلی مختلف دارید ، می توانید رزومه بسازید و اگر کارفرما هستید می توانید درخواست جذب نیروی کار و یا کارآموز ثبت کنید و رزومه ها را دریافت نمایید.

Secured
Optimized
Responsive

سامانه تحت وب روانشناسی نورس

این سامانه به سفارش تیم روانشناسی نورس طراحی شده است. شما در این سامانه امکان دسترسی کامل به محتوای درمانی روزانه خود را داشته و میتوانید از طریق طراحی تعاملی این سامانه با تیم پشتیبانی درمانی نوا در ارتباط باشید. برنامه ی درمانی شما متناسب با اطلاعات و باز خورد های روزانه ای که در این سامانه ثبت می کنید و این بازخورد ها توسط تیم نورس بررسی می شود تغییر می کند تا بهینه ترین برنامه درمانی را در اختیار مخاطبان این سامانه قرار دهد

Secured
Optimized
Responsive

فروشگاه اینترنتی نیک پوش

این فروشگاه اینترنتی نیز به سفارش مجموعه نیک پوش طراحی و ساخته شده است. این وب سایت کاملا ریسپانسیو بوده و از طریق هر نوع دستگاهی به سادگی امکان استفاده از بخش های مختلف آن وجود دارد و مشتریان این فروشگاه پس از ورود به این سایت می توانند به راحتی از محصولات جدید بازدید کنند ، از تخفیف ها و رویداد ها مطلع شوند ثبت سفارش کنند و پیگیری سفارش خود را نیز انجام بدهند.

Secured
Optimized
Responsive